Policja

Promocja
Playmobil - City Action Przestępca z quadem Zabawki z serii Playmobil City Action skupiają się na miejskich służbach porządkowych. Policjanci i strażacy mają mnóstwo pracy, podczas utrzymywania bezpieczeństwa. Działalność służb miejskich oraz spokój mieszkańców zakłócają zuchwali przestępcy. Jeden z nich właśnie zrabował cenny, antyczny posąg i biżuterię. Ucieka teraz na swoim quadzie bocznymi ulicami miasta. Możesz powstrzymać go i aresztować lub pozwolić mu umknąć przed pościgiem – decyzja zależy od Ciebie, a jej konsekwencje mogą zmienić losy Twojego miasteczka. W zestawie: - figurki: 1 przestępca - akcesoria: 1 quad, 1 kask, rękawiczki, 1 TV, 1 tablet, 1 antyczny posąg, biżuteria, 1 walizka, 1 łom, 1 latarka Producent: Playmobil / Brandstätter Group Seria: City Action Numer katalogowy: 6879 Wiek dziecka: 4+ Wymiary opakowania: 14,2 x 6,6 x 14,2 cm PLAYMOBIL to słynna marka zabawek należąca do niemieckiego koncernu Brandstätter Stiftung & Co. KG. Historia firmy sięga 1876 roku, kiedy to została założona przez Andreasa Brandstättera. W 1974 roku na rynek zostaje wprowadzona marka PLAYMOBIL. Fabryki koncernu zlokalizowane są w Niemczech, Hiszpanii, Czechach i na Malcie. Produkowane zabawki cechuje duża różnorodność, wysoka jakość, trwałość i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Również w Polsce PLAYMOBIL zdobywa coraz większą popularność zarówno wśród dzieci, jak i wśród rodziców, wychowawców i pedagogów.
PMB 6879
Playmobil Komisariat policji z więzieniem Seria Playmobil City Action powstała z myślą o małych bohaterach dnia codziennego. Twój syn marzy, by zostać policjantem lub strażakiem? Z tymi zestawami, może poczuć się jak jeden z funkcjonariuszy – aresztować niebezpiecznych przestępców, złodziei i bandytów lub gasić pożary i ratować mieszkańców od szalejących płomieni. Ogromny zestaw Komisariat policji z więzieniem to całe mnóstwo wspaniałej zabawy dla pomysłowego malucha. Znajdziemy tutaj przestrzeń biurową, pokój przesłuchań, cele więzienne, skład broni, lądowisko helikoptera, wieżę kontrolną i wiele akcesoriów. Wykorzystaj nowoczesne komputery z zaawansowanym oprogramowaniem, aby szybciej analizować materiał dowodowy i skuteczniej ścigać przestępców. Złap złodzieja, zdejmij jego odciski palców, zrób mu zdjęcia, załóż odpowiedni strój więzienny i umieść w celi. Ten wspaniały budynek oraz ekipa pracujących w nim stróży prawa sprawi, że Twoje miasto Playmobil stanie się znacznie bezpieczniejsze. W zestawie: - budynek policyjny z wyznaczonym miejscem do zarządzania i więzieniem - pomieszczenie do przesłuchania, zdjęć policyjnych i tworzenia kartoteki z biurkiem, krzesłem, notebookiem, aparatem fotograficznym, mapą i tłem do zdjęć - wieża z miejscem do zawiadywania - z biurkami, krzesłem, komputerami, telefonami - lądowisko dla helikopterów - pomieszczenie ze składem broni z szafą pancerną - 2 cele więzienne z łóżkiem, toaletą, umywalką, stolikiem, krzesłem - ściana celi z funkcją wyburzenia - do ucieczki więźnia - otwierana brama wjazdowa - przyrząd do pobierania odcisków palców - figurka policjantki Playmobil - figurka strażnika - figurka przestępcy na deskorolce - manekin z ubraniem więziennym - przybory toaletowe Producent: Playmobil Seria: City Action Numer katalogowy: 6919 Wiek dziecka: 4+ Wymiary opakowania: 63 cm x 26 cm x 45 cm PLAYMOBIL to słynna marka zabawek należąca do niemieckiego koncernu Brandstätter Stiftung & Co. KG. Historia firmy sięga 1876 roku, kiedy to została założona przez Andreasa Brandstättera. W 1974 roku na rynek zostaje wprowadzona marka PLAYMOBIL. Fabryki koncernu zlokalizowane są w Niemczech, Hiszpanii, Czechach i na Malcie. Produkowane zabawki cechuje duża różnorodność, wysoka jakość, trwałość i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Również w Polsce PLAYMOBIL zdobywa coraz większą popularność zarówno wśród dzieci, jak i wśród rodziców, wychowawców i pedagogów.
PMB 6919
Promocja
Playmobil Helikopter policyjny z reflektorem LED Patroluj miasto nie tylko z lądu, ale też z powietrza zapewniając maksimum bezpieczeństwa jego mieszkańcom! Najnowszy helikopter policyjny od Playmobil posiada oświetlenie LED, dzięki czemu przestępcy nie ukryją się przed Tobą nocą, ani w ciemnych uliczkach – światło pozwoli Ci dosięgnąć ich i aresztować. Latająca maszyna sprawdzi się jako uzupełnienie serii Playmobil City Action, która skupia się wokół służb bezpieczeństwa – Policji i Straży Pożarnej. Doskonale nadaje się także do zabawy jako samodzielny zestaw. W opakowaniu, prócz helikoptera znajdziemy 2 figurki (pilota i policjanta) oraz akcesoria. W zestawie: - figurka policjanta Playmobil - figurka pilota Playmobil - helikopter z ruchomym śmigłem, ma otwierany kokpit, 3 miejsca dla figurek oraz wyciągarkę, do której można zaczepić figurkę - specjalna, demontowana latarka do oświetlania terenu w ciemności - wkładana w podwozie śmigłowca Wymagane baterie: 3 x AAA (brak w zestawie). Producent: Playmobil Seria: City Action Numer katalogowy: 6921 Wiek dziecka: 4+ Wymiary opakowania: 25 cm x 35 cm x 10 cm PLAYMOBIL to słynna marka zabawek należąca do niemieckiego koncernu Brandstätter Stiftung & Co. KG. Historia firmy sięga 1876 roku, kiedy to została założona przez Andreasa Brandstättera. W 1974 roku na rynek zostaje wprowadzona marka PLAYMOBIL. Fabryki koncernu zlokalizowane są w Niemczech, Hiszpanii, Czechach i na Malcie. Produkowane zabawki cechuje duża różnorodność, wysoka jakość, trwałość i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Również w Polsce PLAYMOBIL zdobywa coraz większą popularność zarówno wśród dzieci, jak i wśród rodziców, wychowawców i pedagogów.
PMB 6921
Promocja
PMB 6923
Promocja
Playmobil Blokoda policyjna W Twoim mieście Playmobil odbywa się pościg policyjny. Dzielni funkcjonariusze ścigają niebezpiecznych przestępców. Istnieje obawa, ze złodziejom uda się umknąć z łupem, dlatego Twoja grupa specjalna wyrusza, aby zbudować blokadę policyjną na drodze wyjazdowej z miasta. Przygotuj wszytsko na przybycie uciekających rabusiów – rozłóż kolczatkę, pachołki i barierkę. Miej pod ręką broń i kajdanki, a jeśli zajdzie taka potrzeba wypuść psa z klatki! Zestaw doskonale uzupełni zabawki z serii City Action, których tematem przewodnim są służby zapewniające miastu spokój i bezpieczeństwo. Blokada policyjna przyda się Twojemu zespołowi stróżów prawa. W zestawie: - 2 figurki policjantów Playmobil - figurka psa - skrzynka do przechowywania broni i innych narzędzi policyjnych - klatka do przewozu psa - kolczatka - broń - znaki - barierka - pachołki - kajdanki - sygnalizacja świetlna - inne akcesoria tematyczne Producent: Playmobil Seria: City Action Numer katalogowy: 6924 Wiek dziecka: 4+ Wymiary opakowania: 15 cm x 15 cm x 7 cm PLAYMOBIL to słynna marka zabawek należąca do niemieckiego koncernu Brandstätter Stiftung & Co. KG. Historia firmy sięga 1876 roku, kiedy to została założona przez Andreasa Brandstättera. W 1974 roku na rynek zostaje wprowadzona marka PLAYMOBIL. Fabryki koncernu zlokalizowane są w Niemczech, Hiszpanii, Czechach i na Malcie. Produkowane zabawki cechuje duża różnorodność, wysoka jakość, trwałość i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Również w Polsce PLAYMOBIL zdobywa coraz większą popularność zarówno wśród dzieci, jak i wśród rodziców, wychowawców i pedagogów.
PMB 6924
Promocja
PMB 9371
 
 
 
Filtry
Płeć
Wiek
17PLN 310PLN
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?