Drewniane

Klocki Farma Melissa&Doug 14800 Komplet FARMA od Melissy & Doug to kolorowe budynki, wesołe zwierzaki, ludzie i pojazdy wraz z całym otoczeniem wokół. Drewniane elementy są pomalowane bardzo dokładnie w różne kolory, wzory i odpowiednią tematycznie grafikę, która sprawia, ze elementy prezentują się wyjątkowo, a ułożona z nich farma zachęca do zabawy i zajmuje na długie chwile. Znajdziemy w komplecie domek, kurnik, stodołę i inne zabudowania gospodarcze, owocowe drzewa, pola uprawne i słoneczniki. W gospodarstwie mieszka dwóch farmerów, którzy opiekują się zwierzętami: krówką, konikiem, kózką, świnką, kogutem i kaczuszką, a w pracy pomaga im pomarańczowy traktor z dużą, białą przyczepą W komplecie znajdują się 33 elementy, które można wykorzystać podczas rozmaitych gier i zabaw. Wszystkie części zestawu są drewniane, ekologiczne i pokryte bezpiecznymi, nietoksycznymi farbami i lakierami. Zabawa drewnianymi klockami wpływa na rozwój malucha, jego wyobraźnię i pobudza kreatywność, dając przy tym długie chwile radosnej zabawy. Zestaw zawiera: - elementy - 33 szt. Wiek dziecka: 3+ Ilość elementów: 33 Wymiary opakowania: wys. 37 cm x szer. 43 cm x gł. 6 cm Melissa & Doug to małżeństwo, które ponad 25 lat temu, postanowiło założyć małą rodzinną firmę. Zaczynali w garażu, w domu gdzie Doug spędził swoje dzieciństwo. Jednak szybko okazało się, że rozwój firmy idzie w takim tempie, że trzeba szukać większej lokalizacji. Dziś firma produkuje ponad 2000 zabawek dla dzieci w każdym wieku. Głównym jej założeniem, które jest realizowane przez lata jest to, że każdy konsument Melissa & Doug ma być usatysfakcjonowany jakością, wzornictwem i wartością edukacyjną każdego produktu. Dzięki temu zabawki tej firmy są lubiane nie tylko przez dzieci, ale także i przez rodziców. Są niezwykle bezpieczne. Posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa zabawek. Drewno używane do produkcji jest najwyższej jakości, a farby są nietoksyczne. Mają ogromne walory edukacyjne i wpływają bardzo korzystnie na rozwój dziecka. Przy tym wszystkim są starannie wykończone i zapakowane. Asortyment produktów jest niezwykle bogaty od puzzli, poprzez zabawkowe jedzenie do zabawek magnetycznych. Sporą cześć stanowią zestawy artystyczne czy przybory malarskie, które pozwalają na odkrywanie talentów naszych małych artystów! Melissa & Doug posiadają szóstkę dzieci, które testują każdy nowy produkt zanim trafi on do produkcji seryjnej.
Płeć: Dziewczynka,Chłopiec,ObydwojeWiek: 3-7 lat,powyżej 7 lat
MD 14800
Magnesy dinozaury Melissa&Doug 10476 Melissa & Doug - Magnesy na Lodówkę DINOZAURY Zestaw składa się z 20 magnesów w postaci kolorowych dinozaurów. Jest to wspaniały pomysł na udekorowanie lodówki lub po prostu na podtrzymanie rysunku dziecka. Zestaw wykonano z z wysokiej jakości drewna, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że mozna się cieszyć zabawą przez długie lata. Ilość elementów: 20 Producent: Melissa & Doug Wiek dziecka: 3+ Nr katalogowy: 10476 Wymiary opakowania: 20 cm x 14 cm x 4 cm Melissa & Doug to amerykański producent i dotawca zabawek dla dzieci. Firma została założona przez Melissa i Doug Bernsteina w 1988 roku w ich piwnicy. Obecnie przedsiębiorstwo oferuje ponad 2000 zabawek dla dzieci w różnym wieku. Są to przede wszystkim zabawki drewniane, które cieszą się opinią perfekcyjnego designu, wysokiej jakości oraz bezpieczecznego użytkowania. Głównym bowiem założeniem firmy jest to, że każdy konsument Melissa & Doug ma być usatysfajcjonowany jakością, wzornictwem i wartością edukacyjną każdego produktu. Dzięki temu zabawki tej firmy są lubiane nie tylko przez dzieci, ale także i przez rodziców. Produkty te nie tylko dostarczają wiele zabawy, ale też też niosą ze sobą aspekt edukacyjny oraz rozwój różnego rodzaju zdolności. Asortyment produktów jest niezwykle bogaty: od puzzli, poprzez zabawkowe jedzenie do zabawek magnetycznych. Sporą część stanowią zestawy artystyczne czy porzybory malarskie, które pozwalają na odkrywanie talentów małych artystów.
Płeć: ChłopiecWiek: 3-7 lat
MD 10476
Stemple przyjaźń Melissa&Doug 11632 Drewniane Pieczątki Przyjaźni - Melissa & Doug 11632 W skład zestawu wchodzi 9 różnych drewnianych pieczątek , 2 poduszki z tuszami oraz 5 kolorowych kredek. Całość zapakowana jest w drewniane pudełko. Zestaw ten będzie wspaniałym urozmaiceniem zabawy, która zapewni wiele frajdy. Zestaw ten poszerzy wyobraźnię dziecka oraz rozwinie jego kreatywność. Dzięki tym pieczątkom dziecko stworzy wyjątkowe i unikalne obrazki. Zestaw wykonano z wysokiej jakości materiałów, z zachowaniem dbałości o najmniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można cieszyć się zabawą przez długie lata. Ilość elementów: 15 Producent: Melissa & Doug Wiek dziecka: 4+ Nr katalogowy: 11632 Wymiary opakowania: 22cm x 20 cm x 4 cm Melissa & Doug to amerykański producent i dotawca zabawek dla dzieci. Firma została założona przez Melissa i Doug Bernsteina w 1988 roku w ich piwnicy. Obecnie przedsiębiorstwo oferuje ponad 2000 zabawek dla dzieci w różnym wieku. Są to przede wszystkim zabawki drewniane, które cieszą się opinią perfekcyjnego designu, wysokiej jakości oraz bezpieczecznego użytkowania. Głównym bowiem założeniem firmy jest to, że każdy konsument Melissa & Doug ma być usatysfajcjonowany jakością, wzornictwem i wartością edukacyjną każdego produktu. Dzięki temu zabawki tej firmy są lubiane nie tylko przez dzieci, ale także i przez rodziców. Produkty te nie tylko dostarczają wiele zabawy, ale też też niosą ze sobą aspekt edukacyjny oraz rozwój różnego rodzaju zdolności. Asortyment produktów jest niezwykle bogaty: od puzzli, poprzez zabawkowe jedzenie do zabawek magnetycznych. Sporą część stanowią zestawy artystyczne czy porzybory malarskie, które pozwalają na odkrywanie talentów małych artystów.
Płeć: DziewczynkaWiek: 3-7 lat
MD 11632
Filtry
Płeć
Wiek
3PLN 80PLN
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?