Lego

Lego 10597 Duplo Disney TM Parada urodzinowa myszki Miki Promocja
Wszyscy na pokład urodzinowego pociągu Mickey Mouse Clubhouse! Miki i Minnie organizują paradę na Twoją cześć! Zapakuj do pociągu wszystko, czego potrzebujesz do wyprawienia idealnej zabawy urodzinowej — budowane z klocków ciasto, balony i klocki reprezentujące upominki. Ile kończysz dziś lat? Dzięki klockom z cyframi od 1 do 5 Miki i Minnie mogą wyprawiać Ci urodziny co roku. Duże klocki LEGO® DUPLO® w jasnych kolorach zostały opracowane specjalnie dla początkujących budowniczych i na pewno pozwolą stworzyć wiele okazji do odgrywania urodzinowych scenek i rozwijania u dzieci umiejętności budowania. W zestawie 2 figurki LEGO DUPLO: Myszka Miki i Myszka Minnie. W zestawie 2 figurki LEGO® DUPLO®: Myszka Miki i Myszka Minnie Zawiera pociąg i budowane z klocków ciasto urodzinowe Dodatki: balony, świeczka oraz 3 klocki reprezentujące upominki Klocki z cyframi od 1 do 5 pomogą dziecku poznać jego wiek i ułatwią naukę liczb Figurki i dodatki służą pobudzeniu wyobraźni dziecka i zachęcają do zabawy w odgrywanie scenek Ten prosty model pomoże dziecku rozwinąć umiejętność budowania pierwszych konstrukcji Wypraw zabawę wraz z postaciami Disney'a — Myszką Miki i Minnie! Zbuduj ciasto i zaśpiewaj „Sto lat” Zapakuj urodzinowe akcesoria do pociągu i ruszaj na paradę! Produkty LEGO® DUPLO® są opracowane w taki sposób, by były ciekawe i bezpieczne dla małych budowniczych Wymiary pociągu: 18 cm wysokości, 34 cm długości i 6 cm szerokości Instrukcje składania Parada urodzinowa myszki Miki i Minnie
Płeć: Dziewczynka,Chłopiec,ObydwojeWiek: 1,5-3 lata,3-7 lat
Lego 10597
Lego 10900 Duplo Motocykl policyjnyLego 10900 Duplo Motocykl policyjny Promocja
Zestawy Moje miasto LEGO DUPLO pozwalają zbudować doskonale znane otoczenie i odgrywać w nim realistyczne scenki z udziałem nowoczesnych figurek DUPLO. Jazda motocyklem policyjnym po mieście to ogromna frajda dla maluszków! Podczas zabawy figurką policjanta DUPLO dzieci poznają sytuacje z życia codziennego. Mogą sterować ruchem ulicznym za pomocą znaku z napisami „stop” i „go”, odpocząć chwilę w budce policyjnej albo wsiąść na motocykl i jechać do kolejnego wezwania. Ten zestaw policyjny jest łatwy do zbudowania i pomaga rozwinąć koordynację wzrokowo-ruchową. Łatwy do zbudowania zestaw policyjny to niekończąca się zabawa dla Twojego przedszkolaka! Zestawy Moje miasto LEGO DUPLO pozwalają zbudować doskonale znane otoczenie i odgrywać w nim realistyczne scenki z udziałem nowoczesnych figurek DUPLO. Jazda motocyklem z zestawu 10900 Motocykl policyjny to ogromna frajda dla maluszków! Podczas zabawy figurką policjanta DUPLO dzieci poznają sytuacje z życia codziennego. Mogą sterować ruchem ulicznym za pomocą znaku z napisami „stop” i „go”, odpocząć chwilę w budce policyjnej albo wsiąść na motocykl i jechać do kolejnego wezwania. Ten zestaw policyjny jest łatwy do zbudowania i pomaga rozwinąć koordynację wzrokowo-ruchową. zestaw zawiera figurkę LEGO DUPLO przedstawiającą policjanta w komplecie motocykl policyjny i budka policyjna z otwieranym oknem do tego w zestawie jest znak z napisami „stop” po jednej stronie i „go” po drugiej twój maluszek może jeździć motocyklem policyjnym po mieście, szukać osób potrzebujących pomocy i przeżywać wiele innych przygód zestaw zachęca do rozwijania umiejętności językowych oraz zabawy w odgrywanie ról, na przykład policjanta sterującego ruchem drogowym lub pomagającego mieszkańcom policyjny zestaw dla dzieci to idealny prezent dla przedszkolaków produkty LEGO DUPLO zostały zaprojektowane tak, by były łatwe do zbudowania oraz bezpieczne i odpowiednie dla małych rączek w serii Moje miasto LEGO DUPLO znajdziesz szereg produktów tworzących kolekcję. Z ich pomocą dziecko nauczy się codziennych czynności, które będzie wykonywać w doskonale znanej scenerii DUPLO model można połączyć z zestawem 10902 Posterunek policji, by zabawa w policjantów była jeszcze lepsza motocykl policyjny ma ok. 5 cm wysokości, 9 cm długości i 4 cm szerokości budka policyjna ma ok. 10 cm wysokości, 6 cm szerokości i 3 cm głębokości
Płeć: ChłopiecWiek: 1,5-3 lata
Lego 10900
Lego 21142 Minecraft Iglo niedżwiedzia polarnegoLego 21142 Minecraft Iglo niedżwiedzia polarnego Promocja
Udało Ci się znaleźć igloo, do którego niedźwiedź polarny i mały niedźwiedź polarny zaglądają w poszukiwaniu pożywienia. To niesamowita baza, w której znajdziesz pochodnię z czerwonego kamienia, wygodne łóżko, stół warsztatowy i piec. Czas na obiad? Wybierz się nad ocean i spróbuj złapać na wędką coś do jedzenia. Później wykorzystaj swoje zdolności budowniczego LEGO® Minecraft™ i skonstruuj dozownik strzał. Będzie Cię strzegł przed tułaczem, który błąka się wśród śniegów.Igloo w zaśnieżonym biomie czeka, aż je odkryjesz. Towarzystwa dotrzymają Ci niedźwiedź polarny i mały niedźwiadek polarny. Nałap ryb, a potem zbuduj dozownik strzał, aby bronić się przed tułaczem. Ten zestaw LEGO został zaprojektowany specjalnie z myślą o młodych fanach tej popularnej gry komputerowej z otwartym światem. Dzięki niemu na własnej skórze doświadczysz przygód ze świata LEGO® Minecraft™! Łącząc ten zestaw z innymi modelami z tej serii, możesz zbudować własne uniwersum LEGO Minecraft. W zestawie znajduje się również minifigurka Alexa z LEGO Minecraft.W zestawie minifigurka Alexa z LEGO® Minecraft™, a do tego figurki tułacza, niedźwiedzia polarnego i małego niedźwiadka.Zestaw zawiera igloo Minecraft™ do złożenia z klocków, krajobraz ze śniegiem z drzewem, obszar pokryty wodą i roślinami z blokami lodu, a także ozdobną flagę i dozownik strzał.Dach igloo można zdjąć. Wewnątrz zobaczysz ukazane z detalami wnętrze, a w nim pochodnię z czerwonego kamienia do zbudowania, łóżko, stół warsztatowy i piec.Chwyć diamentowy miecz i obroń igloo przed wrogami.Zbuduj dozownik strzał, który ochroni Cię przed tułaczem.Znajdziesz tu niedźwiedzia polarnego, który umie stać na tylnych łapach!W zestawie broń: miecz i łuk.W zestawie akcesoria: wędka, 2 ryby, drabina i skrzynka.Puść wodze fantazji — zestaw można przerabiać na inne modele LEGO® Minecraft™!Ten zestaw dla chłopców i dziewczynek zawiera prawie 280 klocków i jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 8 lat.Wymiary: ok. 11 cm wysokości, 16 cm szerokości i 24 cm głębokości.
Płeć: Dziewczynka,Chłopiec,Obydwoje
Lego 21142
Lego 21148 Minecraft Big Fig  Steve z papugą Promocja
Zestaw LEGO® Minecraft BigFig — Steve z papugą to prawdziwa gratka dla miłośników budowania, zabawy i tworzenia wspaniałych światów Minecraft™. Naciśnij dźwignię na plecach Steve’a, by unieść i opuścić jego kamienny kilof, a potem razem z oswojoną papugą wyrusz na nową przygodę. Po skończonej zabawie ustaw Steve'a na podstawce w imponującej pozie, tworząc w swoim pokoju magiczną dekorację rodem z Minecrafta! Wyrusz na nowe przygody w świecie gry Minecraft™ z łatwą do zbudowania, dużą figurką Steve’a z serii BigFig. Postać ma papugę do zbudowania oraz kamienny kilof. Za pomocą dźwigni na plecach Steve’a można aktywować funkcję wydobywania rudy w jego prawym ramieniu. Dodatkowo wszystkie kończyny są ruchome, dzięki czemu można ustawić je w dynamiczne pozy. Dzięki podstawce do ekspozycji zamienisz model w magiczną dekorację swojego domu, biura lub dowolnego innego miejsca, w którym przydałby się duch przygody. Figurkę kolekcjonerską Steve’a z serii Minecraft można połączyć z zestawami LEGO® Minecraft 21149 Alex z kurczakiem oraz 21150 Szkielet z kostką magmy, by poszerzyć swoje możliwości zabawy i budowania. Duża figurka Steve’a do zbudowania z serii LEGO® Minecraft™ z ruchomymi kończynami, zautomatyzowanym prawym ramieniem, kilofem do zbudowania i papugą z gry Minecraft. Chwyć kamienny kilof i przygotuj się do akcji. Każda figurka do kolekcjonowania z serii LEGO® Minecraft™ BigFig ma podstawkę do ekspozycji. Figurkę kolekcjonerską Steve'a z serii Minecraft™ można połączyć z zestawami LEGO® Minecraft BigFig 21149 Alex z kurczakiem oraz 21150 Szkielet z kostką magmy, by poszerzyć swoje możliwości zabawy i budowania. Zestaw zawiera ponad 159 klocków. Model Steve’a z serii BigFig ma ok. 13 cm wysokości bez podstawki. Podstawka ma ok. 4 cm kwadratowych powierzchni.
Płeć: Chłopiec
Lego 21148
Lego 21149 Minecraft Big Fig  Alex z kurczakiem Promocja
Zestaw LEGO® Minecraft BigFig — Alex z kurczakiem to prawdziwa gratka dla miłośników budowania, zabawy i tworzenia wspaniałych światów Minecraft™. Naciśnij dźwignię na plecach Alex, by unieść i opuścić jej diamentowy miecz, a potem razem z kurczakiem wyrusz na nową przygodę. Po skończonej zabawie ustaw Alex na podstawce w imponującej pozie, tworząc w swoim pokoju rewelacyjną dekorację rodem z Minecrafta! Złóż łatwą do zbudowania i ogromną figurkę Alex, bohaterki gry Minecraft™, która ma kurczaka do zbudowania oraz diamentowy miecz. Za pomocą dźwigni na plecach Alex można podnosić i opuszczać jej lewe ramię. Dodatkowo wszystkie kończyny są ruchome, dzięki czemu można ustawić je w dynamiczne pozy. Dzięki podstawce do ekspozycji zamienisz model w magiczną dekorację swojego domu, biura lub dowolnego innego miejsca, w którym przydałby się duch przygody! Figurkę można połączyć z zestawami LEGO® Minecraft BigFig 21148 Steve z papugą oraz 21150 Szkielet z kostką magmy, by poszerzyć swoje możliwości zabawy i budowania. Duża figurka Alex do zbudowania z serii LEGO® Minecraft™ z ruchomymi kończynami, zautomatyzowanym lewym ramieniem, kilofem do zbudowania i kurczakiem z gry Minecraft. Weź do ręki diamentowy miecz i przygotuj się na kolejne przygody w świecie Minecraft™. Każda figurka do kolekcjonowania z serii LEGO® Minecraft™ BigFig ma podstawkę do ekspozycji. Figurkę kolekcjonerską Alex z serii Minecraft™ można połączyć z zestawami LEGO® Minecraft BigFig 21148 Steve z papugą oraz 21150 Szkielet z kostką magmy, by poszerzyć swoje możliwości zabawy i budowania. Zestaw zawiera ponad 160 klocków. Model Alex z serii BigFig ma ok. 13 cm wysokości bez podstawki. Podstawka ma ok. 4 cm kwadratowych powierzchni.
Lego 21149
Lego 21150 Minecraft Big Fig  Szkielet z kostką magmy Promocja
Zestaw LEGO® Minecraft BigFig — szkielet z kostką magmy to prawdziwa gratka dla miłośników budowania, zabawy i tworzenia dynamicznych światów Minecraft™. Wystrzel strzały z łuku szkieletu, popraw mu hełm i zajmij się terroryzowaniem Świata razem ze skaczącą kostką magmy! Po skończonej zabawie ustaw strasznego moba w przerażającej pozie na podstawce i pokaż go wszystkim swoim znajomym. Złóż łatwą do zbudowania figurkę strasznego szkieletu z serii Minecraft™ BigFig. Mob ma zdejmowany hełm, skaczącą kostkę magmy i łuk, z którego można wystrzeliwać strzały. Dzięki ruchomym kończynom szkieletu i podstawce do ekspozycji zamienisz model w przerażającą dekorację swojego domu, biura lub dowolnego innego miejsca. Figurkę można połączyć z zestawami LEGO® Minecraft BigFig 21149 Alex z kurczakiem oraz 21148 Steve z papugą, by poszerzyć swoje możliwości zabawy i budowania. Duża figurka LEGO® Minecraft™ szkieletu do zbudowania z ruchomymi kończynami, zdejmowanym hełmem i łukiem, z którego można wystrzeliwać strzały. W zestawie jest także kostka magmy do zbudowania. Załóż żelazny hełm, weź do ręki drewniany łuk, wyceluj i wystrzel! Każda figurka do kolekcjonowania z serii LEGO® Minecraft™ BigFig ma podstawkę do ekspozycji. Figurkę kolekcjonerską szkieletu z serii Minecraft™ można połączyć z zestawami LEGO® Minecraft BigFig 21149 Alex z kurczakiem oraz 21148 Steve z papugą, by poszerzyć swoje możliwości zabawy i budowania. Zestaw zawiera ponad 142 klocki. Model szkieletu z serii BigFig ma ok. 14 cm wysokości bez podstawki. Podstawka ma ok. 4 cm kwadratowych powierzchni.
Płeć: Chłopiec
Lego 21150
Filtry
Płeć
Wiek
19PLN 160PLN
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?