Cena:124,90PLN
Ilość: szt.
Producent:
Klein 2752 Zestaw ogrodowy Bosch z taczką

Wspaniały zestaw ogrodnika na licencji BOSCH. W skład zestawu ogrodnika wchodzą: taczka, rękawice, widły, łopata.Zestawy firmy Klein to dorosłe życie w małych rączkach naszych dzieci.Dzięki tak wspaniałym i realistycznym zestawom, dzieci podczas zabawy wczuwają się w rolę dorosłych, są lekarzami, ogrodnikami, mechanikami, gospodyniami domowymi, strażakami czy policjantami, wykonują wiele czynności zupełnie jak w dorosłym życiu.Zabawka przeznaczona:dla dzieci w wieku od 3 lat.

Marka Klein znana jest na świecie z produktów wykonanych z dbałością o szczegóły, z najlepszej jakości materiałów oraz atrakcyjnego wzornictwa. Zabawki tej marki idealnie trafiają w gusta małych i większych użytkowników. Artykuły oznaczone marką Klein gwarantują świetną zabawę oraz odznaczają się długą żywotnością. 

Seria narzędzi ogrodowych na licencji Bosch wyglądem przypomina najprawdziwsze sprzęty, którymi posługują się dorośli. Dlaczego dzieci nie miałyby brać czynnego udziału w pracach na świeżym powietrzu? Dzięki kosiarce, taczce, łopacie czy wykaszarce mogą bez trudu zamienić się w prawdziwych ogrodników. Wszystkie narzędzia wykonane są bardzo solidnie w związku z czym, można za ich pomocą wykonywać prawdziwe, lekkie prace ogrodowe.

Pasujące do

Klein 2702 Kosiarka Bosch RotakKlein 2702 Kosiarka Bosch Rotak Bestseller
828671
Klein 2775 Podkaszarka BoschKlein 2775 Podkaszarka Bosch Nowość
Klein 2775
Klein 8120 Rękawice robocze BoschKlein 8120 Rękawice robocze Bosch Nowość
Klein 8120

Kupujący ten produkt kupili także: