Playmobil 6938 Samolot-Safari
Playmobil 6938 Samolot-Safari
Playmobil 6938 Samolot-Safari
Playmobil 6938 Samolot-Safari
Cena:99,90PLN
Ilość: szt.
Producent:

Playmobil Samolot Safari

Zabawki z serii Wild Life inspirowane są dziką przyrodą, egzotycznymi zwierzętami i dalekimi krainami. Dzieci mogą przenieść się w nieznany świat i poznać nowe, niesamowite miejsca oraz gatunki zwierząt.
 
Już dziś możesz wsiąść na pokład samolotu SAFARI i doznać cudownych wrażeń przemierzając przestworza i obserwując z góry dzikie zwierzęta oraz ich zachowania. W zestawie znajduje się samolot z pilotem oraz przyrodnik z kamerą. Sprzęt przyda się, by zagrać film przyrodniczy i zarejestrować spostrzeżenia podczas wyprawy.
 
W zestawie:
- samolot
- 2 figurki Playmobil 
- kamera
- kanister
- liczne akcesoria
  • Producent: Playmobil
  • Seria: Wild Life
  • Numer katalogowy: 6938
  • Wiek dziecka: 4+
  • Wymiary opakowania: 25 cm x 35 cm x 10 cm

PLAYMOBIL to słynna marka zabawek należąca do niemieckiego koncernu Brandstätter Stiftung & Co. KG. Historia firmy sięga 1876 roku, kiedy to została założona przez Andreasa Brandstättera. W 1974 roku na rynek zostaje wprowadzona marka PLAYMOBIL. Fabryki koncernu zlokalizowane są w Niemczech, Hiszpanii, Czechach i na Malcie. Produkowane zabawki cechuje duża różnorodność, wysoka jakość, trwałość i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Również w Polsce PLAYMOBIL zdobywa coraz większą popularność zarówno wśród dzieci, jak i wśród rodziców, wychowawców i pedagogów.

Podobne do

Playmobil 5559 Łódź pontonowa z kłusownikamiPlaymobil 5559 Łódź pontonowa z kłusownikami NowośćPromocja
PMB 5559

Kupujący ten produkt kupili także: