Playmobil 6773 autobus wycieczkowy
Playmobil 6773 autobus wycieczkowy
Playmobil 6773 autobus wycieczkowy
Cena promocyjna: 59.90PLN 54.90PLN
Ilość: szt.
Producent:

AUTOBUS WYCIECZKOWY

W każdym mieście potrzebna jest komunikacja miejska, z której mogą korzystać mieszkańcy. Jaki inny pojazd, jak nie autobus zapewni im transport? Wzbogać swoje miasteczko o ten znakomity pojazd.
Playmobil 1·2·3 to radosny blask dziecięcych oczu! Uwielbiane przez dzieci zabawki o różnorodnych kolorach i kształtach, pobudzają wyobraźnię i rozwój maluchów. Najwyższej jakości tworzywo jest łatwe w myciu, co pozwala na zapewnienie higieny. Seria nie zawiera małych elementów, które mogłyby zostać połknięte lub wchłonięte. Playmobil 1·2·3 przeznaczone jest dla maluchów od 18 miesiąca życia i podarowane jako prezent urodzinowy lub z innej okazji na pewno uciesz naszych milusińskich.
W zestawie autobus z otwieranym bagażnikiem, kierowca, 3 pasażerów, 3 bagaże oraz znak.

Realistycznie wyglądające, bardzo szczegółowo wykonane, niezwykle kolorowe zabawki Playmobil pobudzają kreatywność dziecka i pozwalają przenieść się wyobraźnią w świat  zwierząt, piratów, rycerzy, księżniczek itp. Szeroka tematyka powoduje, że zarówno młodsza jak i starsza pociecha znajdzie cos dla siebie. O bezpieczeństwo i najwyższą jakość zabawek dbają niemieccy naukowcy nadzorujący proces produkcyjny, który odbywa się w fabrykach wyłącznie na terenie Europy. Zacznij  przygodę z Playmobilem !!!


Poszczególne elementy zestawów Playmobil można łączyć z innymi już posiadanymi, tworząc nowe i niepowtarzalne historie.


Wymiary opakowania:: 25 x 15 x 10 cm

 

Kupujący ten produkt kupili także: