Playmobil 5920 Badacze wielorybów
Playmobil 5920 Badacze wielorybów
Cena promocyjna: 169.90PLN 154.90PLN
Ilość: szt.
Producent:

Klocki Playmobil 5920 City Action - Badacze wielorybów

Wieloryby, delfiny i orki to niezwykłe, fascynujące zwierzęta, które jak magnes przyciągają badaczy i naukowców. Poznanie tych morskich zwierząt nie jest jednak łatwe – stronią od ludzi i przemierzają nieznane morskie głębiny w poszukiwaniu pożywienia. Badacze muszą uzbroić się w cierpliwość i dobrze poznać środowisko, w którym żyją. Jest na to jeden sposób – wsiądź na łóż i płyń na spotkanie z wodnymi olbrzymami, jednocześnie koordynując akcję z powietrza!

W zestawie klocków Playmobil znajdziemy profesjonalną łódkę - motorówkę, wyposażoną w niezbędny sprzęt nawigacyjny. Na pokładzie znajdziemy sporo miejsca, by wygodnie rozłożyć się z kamerami i aparatami fotograficznymi. Powyżej steru za szybką znajduje się stelaż z daszkiem, na którym zamocowana jest antena, chorągiewka, światełka i reflektor.  Nie obejdzie się też bez hydroplanu z otwartym kokpitem pilota. Do zestawu dołączono koło ratunkowe.

Figurki w zestawie: orka, wieloryb, delfin, pilot hydroplanu, sternik łodzi i trójka badaczy.

  • Seria: City Action
  • Producent: Playmobil
  • Numer katalogowy: 5920
  • Wiek dziecka: 4+
  • Ilość elementów: 57
  • Wymiary opakowania: 59cm x 49cm x 10cm

PLAYMOBIL to słynna marka zabawek należąca do niemieckiego koncernu Brandstätter Stiftung & Co. KG. Historia firmy sięga 1876 roku, kiedy to została założona przez Andreasa Brandstättera. W 1974 roku na rynek zostaje wprowadzona marka Playmobil. Fabryki koncernu zlokalizowane są w Niemczech, Hiszpanii, Czechach i na Malcie. Produkowane zabawki cechuje duża różnorodność, wysoka jakość, trwałość i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Również w Polsce PLAYMOBIL zdobywa coraz większą popularność zarówno wśród dzieci, jak i wśród rodziców, wychowawców i pedagogów. 

Podobne do

Promocja
PMB 5545
Promocja
PMB 5399
Promocja
PMB 5397