Playmobil 5399 Rodzina przy automacie check-in
Playmobil 5399 Rodzina przy automacie check-in
Playmobil 5399 Rodzina przy automacie check-in
Playmobil 5399 Rodzina przy automacie check-in
Cena promocyjna: 32.90PLN 31.90PLN
Ilość: szt.
Producent:

PLAYMOBIL 5395 Rodzina przy automacie check-in - Ulepsz swoje lotnisko o automat do samodzielnej odprawy. Wystarczy przybliżyć kartę pokładową i gotowe. W zestawie znajdziemy również Rodzinę z bagażem i wózkiem.

Wymiary opakowania: 18,5 x 14 x 7 cm

Niezwykle szczegółowe i realistycznie wyglądające detale inspirują Dzieci do budowania własnego „mini świata', w którym odgrywają scenki i wchodzą w role poszczególnych postaci. Dzięki temu zabawki PLAYMOBIL wspierają dziecięcy rozwój, pobudzają fantazję i kreatywność jednocześnie zachęcając do poznawania otaczającego świata. Ogromna paleta produktów obejmująca: zoo, farmę, stadninę, świat rycerzy i piratów, domki z wyposażeniem, szkołę, szpital, tematykę wakacyjną czy świat starożytny, sprawią że każde dziecko znajdzie tu coś co szczególnie je zainteresuje.
Staranny proces produkcji, zaawansowane technologicznie linie produkcyjne wyłącznie na terenie Europy, wysokiej jakości tworzywa o pięknej kolorystyce oraz bezpieczeństwo zabawek PLAYMOBIL to kolejne zalety produktów tej marki, sprawiające że dorośli darzą je ogromnym zaufaniem i często po nie sięgają wybierając zabawki dla swoich Dzieci. To właśnie dzięki temu już 2,1 miliarda figurek PLAYMOBIL mieszka w dziecięcych pokojach na całym świecie.

 
 
 
 

Kupujący ten produkt kupili także: