Playmobil 5365 Strażacy z gaśnicą
Playmobil 5365 Strażacy z gaśnicą
Playmobil 5365 Strażacy z gaśnicą
Cena promocyjna: 64.90PLN 62.90PLN
Ilość: szt.
Producent:

PLAYMOBIL 5365 Załoga strażacka z gaśnicą. Załoga strażacka gasi płonący motocykl przy użyciu węża strażackiego i gaśnicy dołaczonej do pompki na wodę. Zabawa pozwala na użycie wody i pryskanie nią z węża.

Wymiary opakowania: 20 x 15 x 7,5 cm.

Niezwykle szczegółowe i realistycznie wyglądające detale inspirują Dzieci do budowania własnego „mini świata', w którym odgrywają scenki i wchodzą w role poszczególnych postaci. Dzięki temu zabawki PLAYMOBIL wspierają dziecięcy rozwój, pobudzają fantazję i kreatywność jednocześnie zachęcając do poznawania otaczającego świata. Ogromna paleta produktów obejmująca: zoo, farmę, stadninę, świat rycerzy i piratów, domki z wyposażeniem, szkołę, szpital, tematykę wakacyjną czy świat starożytny, sprawią że każde dziecko znajdzie tu coś co szczególnie je zainteresuje.
Staranny proces produkcji, zaawansowane technologicznie linie produkcyjne wyłącznie na terenie Europy, wysokiej jakości tworzywa o pięknej kolorystyce oraz bezpieczeństwo zabawek PLAYMOBIL to kolejne zalety produktów tej marki, sprawiające że dorośli darzą je ogromnym zaufaniem i często po nie sięgają wybierając zabawki dla swoich Dzieci. To właśnie dzięki temu już 2,1 miliarda figurekPLAYMOBIL mieszka w dziecięcych pokojach na całym świecie.

Kupujący ten produkt kupili także: