Ninjago

Pochwal się swoimi umiejętnościami ninja razem ze Spinjitzu Kaiem! Ustaw minifigurkę Kaia z serii LEGO NINJAGO w jego spinnerze Spinjitzu o nazwie Tornado ognia. Potem wybierz tryb: bojowy, obronny lub wyścigowy i ruszaj do akcji. Wypróbuj nowe techniki, postaw sobie własne wyzwania lub stań do walki z przyjaciółmi. Nie ma żadnych reguł, więc wykaż się pomysłowością i udowodnij wszystkim, że jesteś prawdziwym ninja i mistrzem Spinjitzu! Stwórz tornado ognia ze spinnerem LEGO NINJAGO Spinjitzu Kai! Opanuj sztukę Spinjitzu ze spinnerem LEGO NINJAGO z zestawu 70659 Spinjitzu Kai. Ta zabawka ninja zawiera Tornado ognia — spinner NINJAGO Spinjitzu Kaia z nową podstawką (nowość na styczeń 2019 r.) i trzema dodatkami umożliwiającymi wybór trybu bojowego, obronnego lub wyścigowego. Eksperymentuj z różnymi technikami, twórz własne wyzwania lub zmierz się z przyjaciółmi — możliwości zabawy są nieograniczone. Ta kreatywna zabawka zawiera minifigurkę Kaia z kataną oraz trzy stojaki do zbudowania, na których można ustawić doczepiane bronie i elementy. w zestawie minifigurka LEGO NINJAGO Kaia ze srebrną kataną zestaw LEGO NINJAGO Spinjitzu Kai zawiera Tornado ognia — spinner z nową podstawką (nowość na styczeń 2019 r.) i trzema dodatkami umożliwiającymi wybór trybu bojowego, obronnego lub wyścigowego dodatek do trybu bojowego ma cztery ogniste katany, do trybu obronnego — cztery klocki przedstawiające ogień, a do trybu wyścigowego — cztery kolce zestaw LEGO NINJAGO Spinjitzu zawiera też trzy stojaki do zbudowania, na których można ustawić doczepiane bronie i elementy stwórz własne wyzwania ninja Spinjitzu i zmierz się z przyjaciółmi po połączeniu z zestawami LEGO NINJAGO 70660 Spinjitzu Jay, 70661 Spinjitzu Zane, 70662 Spinjitzu Cole, 70663 Spinjitzu Nya & Wu oraz 70664 Spinjitzu Lloyd vs. Garmadon możesz urządzić jeszcze wspanialsze pojedynki LEGO Spinjitzu w tym emocjonującym zestawie LEGO NINJAGO odtworzysz efekt tornado ninja znany z serialu telewizyjnego NINJAGO Mistrzowie Spinjitzu Spinner Tornado ognia (bez dodatków) ma ok. 4 cm wysokości, 5 cm długości i 5 cm szerokości Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
Płeć: Chłopiec
Lego 70659
Zostań ninja ze Spinjitzu Jayem! Ustaw minifigurkę Jaya z serii LEGO NINJAGO w jego spinnerze Spinjitzu o nazwie Tornado błyskawic. Potem wybierz tryb: bojowy, obronny lub wyścigowy i ruszaj do akcji. Wypróbuj nowe techniki, postaw sobie własne wyzwania lub stań do walki z przyjaciółmi. Nie ma żadnych reguł, więc wykaż się pomysłowością i udowodnij wszystkim, że jesteś największym mistrzem Spinjitzu! Stwórz tornado błyskawic ze spinnerem LEGO NINJAGO Spinjitzu Jay! Spinner LEGO NINJAGO 70660 Spinjitzu Jay to zabawa z błyskawiczną prędkością. Ta niezwykła zabawka ninja zawiera Tornado błyskawic — spinner NINJAGO Spinjitzu Jaya z nową podstawką LEGO NINJAGO (nowość na styczeń 2019 r.) i trzema dodatkami umożliwiającymi wybór trybu bojowego, obronnego lub wyścigowego. Eksperymentuj z różnymi technikami, twórz własne wyzwania lub zmierz się z przyjaciółmi — możliwości zabawy są nieograniczone. Ta kreatywna zabawka zawiera minifigurkę Jaya z kataną oraz trzy stojaki do zbudowania, na których można ustawić doczepiane bronie i elementy. w zestawie minifigurka LEGO NINJAGO Jaya ze srebrną kataną zestaw LEGO NINJAGO Spinjitzu Jay zawiera Tornado błyskawic — spinner z nową podstawką (nowość na styczeń 2019 r.) i trzema dodatkami umożliwiającymi wybór trybu bojowego, obronnego lub wyścigowego dodatek do trybu bojowego ma cztery pioruny, do trybu obronnego — cztery klocki przedstawiające błyskawice, a do trybu wyścigowego — cztery kolce zestaw konstrukcyjny LEGO NINJAGO Spinjitzu zawiera też trzy stojaki do zbudowania, na których można ustawić doczepiane bronie i elementy stwórz własne wyzwania ninja Spinjitzu i zmierz się z przyjaciółmi dzięki tej rewelacyjnej zabawce konstrukcyjnej po połączeniu z zestawami LEGO NINJAGO 70659 Spinjitzu Kai, 70661 Spinjitzu Zane, 70662 Spinjitzu Cole, 70663 Spinjitzu Nya & Wu oraz 70664 Spinjitzu Lloyd vs. Garmadon możesz urządzić jeszcze wspanialsze pojedynki LEGO Spinjitzu w tym emocjonującym zestawie LEGO NINJAGO odtworzysz efekt tornado ninja znany z serialu telewizyjnego NINJAGO Mistrzowie Spinjitzu Spinner Tornado błyskawic (bez dodatków) ma ok. 4 cm wysokości, 5 cm długości i 5 cm szerokości Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
Płeć: Chłopiec
Lego 70660
Wstrząśnij wszystkimi ze Spinjitzu Cole’em! Ustaw minifigurkę Cole’a z serii LEGO NINJAGO w jego spinnerze Spinjitzu o nazwie Tornado ziemi. Potem wybierz tryb: bojowy, obronny lub wyścigowy i ruszaj do akcji. Wypróbuj nowe techniki, postaw sobie własne wyzwania lub stań do walki z przyjaciółmi. Nie ma żadnych reguł, więc wykaż się pomysłowością i udowodnij wszystkim, że jesteś prawdziwą legendą ninja! Uwolnij tornado ze spinnerem LEGO NINJAGO Spinjitzu Cole! Wykonuj wstrząsające sztuczki ninja z zestawem LEGO NINJAGO 70662 Spinjitzu Cole! Ta fantastyczna zabawka ninja zawiera Tornado ziemi — spinner Spinjitzu Cole’a z nową podstawką LEGO® NINJAGO® (nowość na styczeń 2019 r.) i trzema dodatkami umożliwiającymi wybór trybu bojowego, obronnego lub wyścigowego. Eksperymentuj z różnymi technikami, twórz własne wyzwania lub zmierz się z przyjaciółmi — możliwości zabawy są nieograniczone. Ten kreatywny zestaw konstrukcyjny zawiera minifigurkę Cole'a z kataną oraz trzy stojaki do zbudowania, na których można ustawić doczepiane bronie i elementy w zestawie minifigurka LEGO NINJAGO Cole’a ze srebrną kataną model do zbudowania Tornado ziemi Cole’a to spinner Spinjitzu z nową podstawką (nowość na styczeń 2019 r.) i trzema dodatkami umożliwiającymi wybór trybu bojowego, obronnego lub wyścigowego dodatek do trybu bojowego ma cztery młoty ziemi, do trybu obronnego — cztery klocki przedstawiające żywioł ziemi, a do trybu wyścigowego — cztery kolce zestaw LEGO NINJAGO zawiera też trzy stojaki do zbudowania, na których można ustawić doczepiane bronie i elementy stwórz własne wyzwania ninja Spinjitzu i zmierz się z przyjaciółmi dzięki temu emocjonującemu zestawowi LEGO NINJAGO po połączeniu modelu LEGO NINJAGO Spinjitzu Cole z zestawami LEGO NINJAGO 70659 Spinjitzu Kai, 70660 Spinjitzu Jay, 70661 Spinjitzu Zane, 70663 Spinjitzu Nya & Wu oraz 70664 Spinjitzu Lloyd vs. Garmadon możesz urządzić jeszcze wspanialsze pojedynki LEGO Spinjitzu w tym kreatywnym zestawie konstrukcyjnym odtworzysz efekt tornado ninja znany z serialu telewizyjnego NINJAGO Mistrzowie Spinjitzu Spinner Tornado ziemi (bez dodatków) ma ok. 4 cm wysokości, 5 cm długości i 5 cm szerokości Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
Płeć: Chłopiec
Lego 70662
Siądź za sterami mecha-samuraja razem z Nyą przebraną za Samuraja X! Uważaj na miecz Krunchy i kościany topór Nuckala. Odeprzyj ataki przeciwników za pomocą ogromnej katany i dwóch mniejszych. Na koniec ostrzelaj generałów szkieletów z miotaczy klocków! Zbuduj mecha-samuraja z samurajską wojowniczką Nyą! Pomóż Nyi przebranej za Samuraja X w walce z Krunchą i Nuckalem w zestawie LEGO NINJAGO Legacy 70665 Mech-samuraj. Ruchoma figurka mecha-samuraja ma otwierany kokpit z miejscem na minifigurkę, dwa miotacze klocków, ruchome ręce i nogi, dużą katanę w jednej dłoni i dwie małe w drugiej. W tym zestawie LEGO NINJAGO znajdziesz również trzy minifigurki z ciekawą bronią, które przydadzą się podczas zabawy w odgrywanie samurajskich bitew i klasycznych scen z serialu telewizyjnego NINJAGO Mistrzowie Spinjitzu w zestawie trzy minifigurki LEGO NINJAGO: Nya (w stroju Samuraja X), Kruncha i Nuckal Mech-samuraj ma otwierany kokpit z miejscem na minifigurkę, dwa miotacze klocków, ruchome ręce i nogi, dużą katanę w jednej dłoni i dwie małe w drugiej tym zestawie LEGO NINJAGO znajduje się też miecz Krunchy i kościany topór Nuckala seria LEGO NINJAGO Legacy to nowe wersje popularnych modeli z poprzednich sezonów serialu telewizyjnego NINJAGO Mistrzowie Spinjitzu, które w nowy sposób przedstawiają kultowe konflikty model ma ok. 14 cm wysokości, 4 cm długości i 11 cm szerokości Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
Płeć: Chłopiec
Lego 70665
Wyrusz na niezapomnianą ekspedycję do skutej lodem Nibykrainy z ninja Lloydem Garmadonem oraz jego wilkiem z serii NINJAGO. Razem stawcie czoła śnieżnemu wojownikowi w fortecy w wiosce. Unikaj strzałów z kuszy i odeprzyj atak zapaloną pochodnią Lloyda oraz jego kataną. Czy uda Ci się pokonać samuraja i odzyskać złoty miecz Lloyda? Emocjonujący zestaw LEGO NINJAGO, który pozwoli dzieciom wcielić się w Lloyda i jego wilka! W tym pełnym akcji zestawie dla chłopców i dziewczynek urządzisz wspaniałą, lodową walkę między Lloydem i jego wilkiem a śnieżnym wojownikiem. Zestaw LEGO NINJAGO 70671 Podróż Lloyda zawiera fortecę śnieżnego wojownika ze strzelającą kuszą oraz lodowy stojak na złoty miecz Lloyda. Miłośnikom serialu telewizyjnego NINJAGO spodoba się odgrywanie znanych scen i wymyślanie własnych przygód dla figurki wilka i dwóch minifigurek LEGO NINJAGO wyposażonych w fantastyczne bronie ninja. w tym zestawie LEGO NINJAGO znajdują się dwie minifigurki : Lloyd i śnieżny wojownik, a także figurka wilka Lloyda (również nowość) ta ciekawa zabawka umożliwia dzieciom zbudowanie fortecy śnieżnego wojownika z klocków LEGO. Forteca ma miejsce na minifigurkę, strzelającą zabawkową kuszę oraz klocki przedstawiające lód w tym zestawie do budowania i zabawy znajduje się złożony z klocków lodowy stojak na złoty miecz Lloyda broń: zapalona pochodnia i srebrna katana minifigurki Lloyda oraz lodowa katana śnieżnego wojownika w zestawie jest również uchwyt na katanę Lloyda oraz lodowa zbroja śnieżnego wojownika ciekawy zestaw dla dzieci, które chcą odegrać emocjonujące sceny akcji z serialu telewizyjnego NINJAGO połącz z zestawami LEGO 70676 Mechaniczny tytan Lloyda oraz 70678 Zamek Zapomnianego Cesarza, by przeżyć jeszcze więcej przygód z Lloydem w Nibykrainie. forteca ma ok. 5 cm wysokości, 7 cm szerokości i 7 cm głębokości
Płeć: Chłopiec
Lego 70671
Naucz się sztuki Spinjitzu z ninja Kaiem i Nyą! Zestaw LEGO® NINJAGO® Legacy 70680 Szkolenie w klasztorze zawiera sprzęt treningowy ninja do zbudowania z klocków: obrotowy worek treningowy, manekiny szkoleniowe oraz podstawkę bojową do trzymania w ręce, na której można ustawić minifigurkę. Odgrywaj klasyczne sceny z serialu telewizyjnego NINJAGO Mistrzowie Spinjitzu za pomocą dwóch minifigurek, zbroi szkoleniowej Samuraja X i złotej broni z tego ekscytującego zestawu konstrukcyjnego. W zestawie dwie minifigurki LEGO® NINJAGO®: Kai i Nya. Ten zestaw z serii LEGO® NINJAGO® zawiera sprzęt treningowy ninja do zbudowania z klocków: obrotowy worek treningowy, dwie dekoracyjne złote glewie i jedno dekoracyjne ostrze w kształcie półksiężyca, manekin szkoleniowy z dwoma odczepianymi sztyletami, drewniany manekin oraz podstawkę bojową ninja do trzymania w ręce, na której można ustawić minifigurkę. W komplecie jest także zbroja szkoleniowa Samuraja X z dekoracyjnym złotym ostrzem w kształcie półksiężyca. Broń: dwie złote katany Kaia i złota kosa o dwóch ostrzach Nyi. Seria LEGO® NINJAGO® Legacy to nowe wersje popularnych modeli z poprzednich sezonów serialu telewizyjnego NINJAGO Mistrzowie Spinjitzu, które w nowy sposób przedstawiają kultowe konflikty. Jeszcze więcej akcji i ćwiczeń Spinjitzu zapewni Ci zestaw LEGO® NINJAGO® Legacy 70670 Klasztor Spinjitzu. Sprzęt treningowy z workiem ma ok. 9 cm wysokości, 4 cm szerokości i 4 cm głębokości.
Płeć: Chłopiec
Lego 40680
W zestawie LEGO® NINJAGO® 70684 Potęga Spinjitzu — Kai kontra samuraj na dzieci czeka zakręcone starcie żywiołów. Ten ciekawy zestaw zawiera spinner tornado Kaia FS oraz śnieżnego samuraja, a także zbudowany z klocków cokół ze zwojem Zakazanego Spinjitzu do wykorzystania jako cel w udawanych walkach. Spinnery mają miejsca na minifigurki i można ustawić je na łatwych do zbudowania wyrzutniach. W komplecie jest także wieczny płomień i ognista kula Kaia FS oraz lodowy kryształ i lodowa tarcza śnieżnego samuraja. Wszystkie akcesoria można wystrzelić z wyrzutni. Model świetnie nadaje się do zabawy w pojedynkę albo w grupie, podczas której dzieci mogą odtwarzać efekt tornado ninja znany z serialu telewizyjnego NINJAGO oraz urządzać zawody Spinjitzu z przyjaciółmi. Kreatywną zabawę ułatwią też kolekcjonerskie minifigurki Kaia FS z „silniejszym” kapturem oraz śnieżnego samuraja. W zestawie dwie minifigurki (nowości na czerwiec 2019 r.): Kai FS (z „silniejszym” kapturem) oraz śnieżny samuraj. Zestaw ze spinnerem LEGO® NINJAGO® zawiera dwie złożone z klocków wyrzutnie i spinnery tornado Kaia FS oraz śnieżnego samuraja (nowości na czerwiec 2019 r.), a do tego zbudowany z klocków cokół na zwój Zakazanego Spinjitzu. Umieść minifigurki w spinnerach tornado i ustaw na wyrzutniach, po naciśnięciu których postacie wystrzelą przed siebie. W komplecie jest także wieczny płomień i ognista kula Kaia FS oraz lodowy kryształ i lodowa tarcza śnieżnego samuraja. Każde z akcesoriów można wystrzelić z wyrzutni do celu. Doskonały prezent dla dzieci, które chcą wymyślać własne zadania Spinjitzu i współzawodniczyć z przyjaciółmi. Zestawy ze spinnerami LEGO® NINJAGO 70681 Potęga Spinjitzu — Lloyd, 70682 Potęga Spinjitzu — Jay oraz 70683 Potęga Spinjitzu — Zane pozwolą urządzać jeszcze wspanialsze pokazy potęgi Spinjitzu. W tym rewelacyjnym zestawie LEGO® odtworzysz efekt tornado ninja znany z serialu telewizyjnego NINJAGO® Mistrzowie Spinjitzu. Doskonale sprawdzi się jako prezent urodzinowy lub świąteczny dla fanów NINJAGO®. Każda z wyrzutni z doczepionym spinnerem tornado ma ok. 5 cm wysokości, 3 cm szerokości i 8 cm głębokości. Cokół ma ok. 9 cm wysokości.
Płeć: Chłopiec
Lego 70684
 
 
 
Filtry
Płeć
42PLN 130PLN
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?