Cena promocyjna:174,90PLN 109,90PLN
Ilość: szt.
Producent:
Klein 5100 Pricess Coralie zamek + gra

Nowość w ofercie firmy Theo Klein GmbH - świat małej Księżniczki Coralie dla poszukujących dobrej zabawy dziewczynek. Seria bogata jest w produkty od najmniejszych akcesoriów po zamek z pełnym wyposażeniem. 
Kolekcja oparta jest na figurkach małej księżniczki i jej przyjaciół zwierząt. Znajdziemy tu zestawiki z akcesoriami do odgrywania różnych sytuacji z życia Princess Coralie, wyposażenie pomieszczeń zamku w kartonikach imitujących pokoje, a także duże zestawy jak np. bryczka z koniem, gawra niedźwiedzia z grą zręcznościową, magiczne drzewo z grą planszową oraz zamek. Wszystko jak zwykle wykonane w doskonałej jakości i z dbałością o szczegóły. Cała seria doskonale stymuluje dziecięcą wyobraźnię do wymyślania najróżniejszych sytuacji i przygód, które mogą przydarzyć się małej dziewczynce i jej przyjaciołom.

Zamek Princess Coralie to prawdziwa skarbnica zabawy. Zamek okala fosa z rzeką, z przodu znajduje się taras / dziedziniec, a tyłu  pomieszczenia: salon, kuchnia, łazienka oraz sypialnia znajdująca się na antresoli. Po bokach mamy wieże, w których kryją się skrzynie ze skarbami. W zestawie brak jest wyposażenia pokoi, które można dokupić w osobnych zestawach lub użyć do zabawy innych dostępnych mebelków.

Zamek ten nie jest zwyczajny, ponieważ oprócz tego, że można się nim fantastycznie bawić jest on planszą do gry zawartej w zestawie. Gra polega na uzbieraniu kluczy, którymi można otworzyć skrzynie ze skarbami. Gracze poruszają się po polach pionkami z wizerunkami księżniczki i jej przyjaciół, wykonując zadania odpowiednie do poleceń na planszy lub kostce. Oprócz tego znajdują się tu karty z dodatkowymi poleceniami. 
Gra zawiera instrukcję i polecenia w języku polskim. Przeznaczona jest dla osób w wieku od 3 do 99 lat, dla 2 do 4 graczy.
Jest to fenomenalna zabawka, jedyna w swoim rodzaju.

Wymiary zamku: 30 x 46 cm
Wymiary opakowania: 14,3 x 24,5 x 29,5 cm
przeznaczony dla dzieci od lat 3

Produkt wymaga złożenia.

Pasujące do

Klein 5108 Princess Coralie Łazienka i sypialnia NowośćPromocja
Klein 5108
Klein 5105 Princess Coralie sekretne drzewo (gra) NowośćPromocja
Klein 5105
Klein 5106 Princess Coralie dywan NowośćPromocja
Klein 5106
Klein 5110 Princess Coralie na plaży Promocja
Klein 5110
Klein 5109 Princess Coralie Jadalnia i salon NowośćPromocja
Klein 5109
Klein 5103 Princess Coralie z przyjaciółmi Promocja
Klein 5103
Klein 5107 Princess Coralie Kuchnia i patio NowośćPromocja
Klein 5107