Disney Księżniczki mini Snow White Hasbro B8933 B5321Disney Księżniczki mini Snow White Hasbro B8933 B5321
Disney Księżniczki mini Snow White Hasbro B8933 B5321
Disney Księżniczki mini Snow White Hasbro B8933 B5321
Cena:18,00PLN
Ilość:
Producent:
Disney Księżniczki mini Snow White Hasbro B8933 B5321

Seria Hasbro - Księżniczki Disney'a to kolekcja niezwykłych lalek, ukształtowanych na podstawie bohaterek popularnych i ukochanych przez dzieci bajek. Lalki wiernie odwzorowują znane postaci, dzięki czemu w prosty sposób przenoszą dziewczynki do świata baśni i fantazji, pozwalając na kreatywną zabawę w odgrywanie scenek z animacji, czy kreowanie nowych, niezwykłych przygód. Wśród kolekcji znajdują się klasyczne księżniczki, jak na przykład Kopciuszek, królewna Śnieżka, Aurora, ale także Arielka, Mulan, Pokahontas, czy nowe, dynamiczne bohaterki, biorące życie w swoje ręce - zdecydowane, odważne, wyzwolone: Elsa, Merida, Tiana. Cała kolekcja została wzbogacona o piękne kreacje, nawiązujące do strojów filmowych.

Disney Princess Mini Laleczka Snap-ins to seria, w której znajdziesz ukochane postaci z bajek, w unikalnym, pięknym stroju z dodatkami. Kreacje księżniczek można łatwo zdejmować i dodatkowo dekorować. Dzięki 6 punktom artykulacji każda księżniczka umie siedzieć i stać.

Zawartość zestawu:

  • urocza mini laleczka - księżniczka z bajki Disney'a
  • kilkuelementowy strój z funkcją Snap-ins - łatwego przebierania
  • dodatki do ozdabiania kreacji

 

"Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków". Zazdrosna zła królowa zleca myśliwemu zabicie swojej pasierbicy. Dziewczyna ucieka oprawcy i znajduje schronienie w chatce siedmiu krasnoludków...

Wysokość lalki - 8 cm
Wymiary opakowania: 15 x 10 x 4 cm